Aktualności

Powrót do aktualności

Puszka w sam raz na raz!

Mniejsza, bardziej poręczna puszka z łatwym otwarciem idealnie sprawdzi się jako przekąska na raz – w pracy, szkole czy podczas podróży.

Mniejsze opakowania to idealna propozycja dla osób, dla których standardowa puszka 400 g to za dużo. Do tej pory niezużyty do końca produkt wyrzucali, marnując jedzenie. Mniejsze pojemności to odpowiedź na coraz częstsze wyrzucanie niespożytej żywności przez Polaków. Mniejsza puszka – większa pewność, że zostanie zużyta do końca.

Poręczne opakowanie i proste otwieranie (easy open) sprawiają, że małe puszki z warzywami Dawtona sprawdzą się zarówno jako małe co nie co w pracy, jak i na pikniku. To również doskonała propozycja dla matek chcących zapewnić swoim pociechom smaczną i pożywną przekąskę lub dodatek do obiadu.

Warzywa Dawtony są gotowe do zjedzenia „na raz” – bez konieczności dzielenia większej porcji na mniejsze. Poręczne i praktyczne, otwierają cały wachlarz kulinarnych możliwości –  dzięki ich małej objętości łatwiej możemy łączyć ze sobą różne składniki.

W ofercie znajdują się fasole: biała, czerwona i czarna, cieciorka, kukurydza słodka i groszek zielony.

Facebook